thumbnail

Різдвяні читання 2024 у Львові – Центр долучився у якості співорганізатора та учасника конференції

Державний експертний центр МОЗ України долучився 27-28 листопада до щорічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Імунологія, алергологія, ревматологія в світі та Україні: сучасні реалії та виклики» («Різдвяні читання 2024») у Львові, присвячена 240-річчю Львівського національного медичного університету.

 

У складі команди ДЕЦ, залучених до конференції у форматі офлайн та онлайн, – керівник Агенції методологічної та науково-практичної роботи, д.фарм.н, професор, Заслужений працівник охорони здоров’я Олександр Гудзенко, керівник Управління стандартів у сфері охорони здоров’я, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації та економіки фармації НМУ ім. О.О. Богомольця Костянтин Косяченко, директор Департаменту експертизи матеріалів доклінічних та клінічних випробувань, кандидат медичних наук Таїса Герасимчук, начальник Відділу стандартизації медичної допомоги, Заслужений працівник охорони здоров’я України Оксана Гуленко, заступник директора Департаменту ОМТ Юлія Малишевська, в.о начальника Відділу оцінки клінічної ефективності та безпеки медичних технологій Департаменту ОМТ Ірина Мусієнко, фахівці Департаменту експертизи матеріалів доклінічних та клінічних випробувань – Ольга Смоляр, Юрій Шеметилло, Тетяна Дмитракова, Лілія Комар, експертка Відділу клінічного аудиту клінічних досліджень Каріна Дожук.

 

У рамках конференції команда Центру взяла участь в окремому пленарному засіданні «Екосистема доступу пацієнтів до якісної медичної допомоги», у ході якого висвітлила увазі аудиторії питання:

стану клінічних випробувань в Україні

оцінки медичних технологій: клінічні аспекти

системи стандартів медичної допомоги та їх впровадження в клінічну практику.

  • професійного розвитку, переваг та можливостей навчань в Центрі.

Також фахівці Центру провели сертифікований семінар-тренінг з питань Належної клінічної практики (GCP) та нормативно-правового регулювання проведення клінічних випробувань, під час якого представили актуальні аспекти проведення клінічних досліджень та регуляторні вимоги до них згідно з міжнародними стандартами.

 

Конференція зібрала близько 200 учасників в залах та ще понад 1000 осіб долучилися до участі онлайн. Серед них організатори охорони здоров’я, викладачі медичних вузів, науковці, керівники ЗОЗ, лікарі всіх спеціальностей, фармацевти, молоді вчені, члени громадських спілок.

У рамках конференції були проведені лекції, круглі столи, симпозіуми, практикуми, дискусійні клуби – до 100 доповідей прозвучали в різних форматах офлайн та онлайн.

 

Центр висловлює подяку за запрошення та участь організаторам конференції – Львівському національному медичному університету ім. Данила Галицького, Науковому товариству Шевченка, БО «Львівська асоціація алергологів, імунологів, імунореабілітологів» та особисто куратору та натхненниці конференції – вельмишановній пані Валентині Володимирівні Чоп’як, доктору медичних наук, професору, Заслуженому лікарю України, Члену-кореспонденту НАН України, завідувачу кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, дійсному члену НТШ.

thumbnail
thumbnail
thumbnail