Відділ аудиту систем фармаконагляду

Логвіна Ірина Олександрівна

Начальник відділу

202-17-00 / 4001
irina@dec.gov.ua

Державний експертний центр МОЗ інформує!

У зв’язку із змінами в організаційній структурі та штатному розписі Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) в структурі Центру було створено відділ аудиту систем фармаконагляду.
Метою роботи цього структурного підрозділу Центру є проведення аудиту системи фармаконагляду заявників для з’ясування питань щодо її наявності та функціонування.

Аудит – це важлива подія для заявника та його договірних партнерів, що вимагає уважної підготовки і вирішення виявлених проблем.

Аудит є нагодою для:

  • порушення питання про важливість діяльності з фармаконагляду у бізнесовому процесі та отримання більшої підтримки від керівництва;
  • удосконалення процесів у фармаконагляді;
  • навчання та підвищення кваліфікації співробітників.

Кінцева мета полягає в тому, щоб привести систему фармаконагляду заявника у відповідність до нормативно-правових вимог, використовуючи найбільш відповідний метод (або комбінацію методів), доступний у наборі аудиторів.

Аудит – це ДОПОМОГА!!!

З метою належного здійснення фармаконагляду з боку заявників Центр продовжує інформування заявників, що представляють лікарські засоби в Україні, з питань фармаконагляду (запитання-відповіді).

У разі наявності питань щодо аудиту системи фармаконагляду Ви маєте змогу скористатись можливістю «Допомога онлайн» на сайті Центру, надіславши запитання. Відповідь на поставлене запитання, надана в межах компетенції Центру, буде надіслана на Вашу адресу.