Участь співробитників ДЕЦ у черговій 113-ій оціночній сесії Програми прекваліфікації лікарських засобів

Експерт Управління експертизи матеріалів з біоеквівалентності Хоменко Р.М. взяла участь в якості експерта з питань біоеквівалентності у черговій 113-ій оціночній сесії Програми прекваліфікації лікарських засобів (Prequalification of Medicines Programme) Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO). Оціночна сесія проходила з 13 по 17 січня 2020 року у м. Копенгаген, Данія.

Основною метою сесії була оцінка матеріалів досьє на лікарські засоби, представлених зацікавленими виробниками, які бажають взяти участь у процедурі оцінки закупівлі та отримання першочергових ліків для лікування ВІЛ/СНІДу, малярії та туберкульозу, антивірусних препаратів, специфічних препаратів проти грипу, препаратів цинку для боротьби з гострою діареєю та  медичних препаратів для лікування репродуктивної системи.

Участь експерта Управління експертизи матеріалів з біоеквівалентності в команді експертів програми прекваліфікації лікарських засобів свідчить про подібність підходів до експертизи матеріалів досліджень біоеквівалентності з міжнародними агенціями та високий рівень кваліфікації експертів ДЕЦ.