Інформація щодо режиму роботи Державного експертного центру МОЗ України

У зв’язку з надходженням великої кількості запитань щодо режиму роботи Державного експертного центру МОЗ України надаємо роз’яснення.

Загальна кореспонденція (окрім матеріалів реєстраційного досьє, відповіді на зауваження експертів, матеріали клінічни випробувань) приймається в будь-якому обсязі через офіційну поштові сервіси (DHL, Нова Пошта, Укрпошта).

Подача матеріалів до Сервісного центру можлива за попереднім записом на адресу voloshenkoi@dec.gov.ua.

Звертаємо увагу, що для зручності обслуговування заявників нам доопрацьовано форму запису на індивідуальне відвідування Сервісного центру ДЕЦ

Завантажити

Заявник заповнює форму (Додаток 1) з відповідною інформацією про подання певних документів та надсилає її на адресу: voloshenkoi@dec.gov.ua. У відповідь на Ваш запит, Ви отримаєте підтвердження можливості подання документів з визначеною датою та часом прийому.

Слід зазначити, що вид документу та кількість матеріалів (томів) слід зазначати коректно, наприклад СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ ДО ПРОЦЕДУРИ № ЗАЯВИ/РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ; або досьє на внесення змін у кількості Х томів У екземплярів.

Матеріали, які не будуть вказані в бланку-заяві, прийматисть не будуть.

Також можливе відтермінування на необмежений термін експертизи відповідно пункту 5 розділу VII Порядку 426 за листом заявника.

 

Дякуємо за розуміння.