До уваги заявників клінічних випробувань лікарських засобів!

З метою забезпечення відкритості та прозорості роботи Державним експертним центром (далі – Центр) розроблено систему «Візуалізація» для заявників клінічних випробувань лікарських засобів. Ця система надає можливість заявникам/представникам заявників в on-line режимі відслідковувати процес проходження етапів експертизи поданих ними Заяв про проведення клінічного випробування лікарського засобу/ заяв про суттєву поправку (далі – Заяви) та матеріалів до них.
Для отримання доступу до системи «Візуалізація» необхідно подати лист-звернення на ім’я Директора Центру та доручення, видане спонсором для представлення інтересів у Центрі (за необхідності). Зразки оформлення зазначених документів знаходяться на офіційному сайті Центру в рубриці «Візуалізація».
Звертаємо увагу, що для отримання доступу до системи «Візуалізація» назва заявника повинна бути ідентичною в договорі між заявником та Центром про проведення експертизи, Заяві та листі-зверненні до Центру.
З пропозиціями та побажаннями щодо роботи системи «Візуалізація» необхідно звертатись на електрону адресу eias@dec.gov.ua.